• RU
  • KZ
  • EN

Білім беру

Білім беру мекемелері

Мектептердің атауы Мекен-жайы Директор Телефон (жұмыс) Кабылдау уақыты
1 «Асубұлақ орта мектеб» КММ Асубұлақ кенті Касьяненко Ольга Григорьевна 8(72338)78-332 Дүйсенбі
14:00-18:00
2 «Р. Мәрсеков атындағы орта мектеп» КММ Қ. Қайсенов кенті Бухарбаева Каршыга Кайсарьяновна 8(72338)27-267 Дүйсенбі
14:00-18:00
3 «Сейфуллин атындағы орта мектеп» КММ Огневка кенті Шакенова Бибатима Наримановна 8(72338) 20-368 Дүйсенбі
14:00-18:00
4 «К. Аханов атындағы орта мектеп» КММ Алғабас ауылы Жубаниязов Серик Каманович 8(72338)26-500 Дүйсенбі
14:00-18:00
5 «Абай атындағы орта мектеп» КММ Алмасай ауылы Асаубаев Догдырбек Матаевич 8(72-338)24-641 Дүйсенбі
14:00-18:00
6 «С. Аманжолов атындағы орта мектеп» КММ Ұлан ауылы Исканова Назигуль Ермековна 8(72338)22-325 Дүйсенбі
14:00-18:00
7 «Айттыков атындағы орта мектеп – балабақша кешені» КММ Тарғын ауылы Каусов Амангельды Адилбекович 8(72338)26-352 Дүйсенбі
14:00-18:00
8 «М. Таенов атындағы орта мектеп» КММ Ж-Тайынты ауылы Кисанбина Дарига Солтановна 8(72338)25-841 Дүйсенбі
14:00-18:00
9 «Акжолов атындағы негізгі мектеп» КММ Манат ауылы Оралбеков Зайнулла Токтарович 8(72338)20-432 Дүйсенбі
14:00-18:00
10 «Гагарин атындағы орта мектеп» КММ Айыртау ауылы Кисыкова Гульназ Ернысовна 8(72-338)23-330 Дүйсенбі
14:00-18:00
11 «Бозанбай орта мектебі» КММ Бозанбай ауылы Колганатов Серик Кабышевич 8(72338)21-681 Дүйсенбі
14:00-18:00
12 «М. Ломоносов атындағы орта мектеп» КММ Мамай батыр ауылы Шемпаев Марат Есимханович 8(72338)29-623 Дүйсенбі
14:00-18:00
13 «А. С. Пушкин атындағы орта мектеп» КММ Сағыр ауылы Абраимова Еркежан Мураткановна 8(72338)24-376 Дүйсенбі
14:00-18:00
14 «Т. Тохтаров атындағы мектеп-балабақша» КММ Донское ауылы Кайсенова Мейрамгуль Шакеновна 8(72334)27-568 Дүйсенбі
14:00-18:00
15 «Таврия орта мектеб» КММ Таврия ауылы Мухитов Мухамедсапа Фазылжанович 8(72334)21-565 Дүйсенбі
14:00-18:00
16 «Герасимовка орта мектебі» КММ Герасимовка ауылы Маушанов Дархан Бакытханович 8(72334)37-354 Дүйсенбі
14:00-18:00
17 «Б. Ахметов атындағы орта мектеп» КММ Ново-Одесское ауылы Кабдрахманова Гульмия Токтамысовна 8(72334)26-312 Дүйсенбі
14:00-18:00
18 «Азовое орта мектебі» КММ Ново-Азовое ауылы Мухамеджанова Альмира Черездановна м.а 8(72334)20-612 Дүйсенбі
14:00-18:00
19 «Гагарино орта мектебі» КММ Гагарино ауылы Юсупова Зауре Магзумовна 8(72334)24-149 Дүйсенбі
14:00-18:00
20 «Каменка орта мектебі» КММ Каменка ауылы Калижарова Аяужан Асылбековна 8(72334)35-329 Дүйсенбі
14:00-18:00
21 «Қазанның 17 жылы атындағы орта мектеп» КММ Восточное ауылы Галиев Еркын Абайханович 8(72334)20-289 Дүйсенбі
14:00-18:00
22 «Привольное орта мектебі» КММ Привольное ауылы Бухатова Ардақ Кабдывалиевна 8(72334)31-138 Дүйсенбі
14:00-18:00
23 «Амангелді атындағы негізгі мектеп» КММ Б. Өтепов ауылы Мейменбаев Кайрбек Казбекович 8(72338)20-146 Дүйсенбі
14:00-18:00
24 «Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп» КММ Жанұзақ ауылы Касымова Бибигуль Амантаевна 8(72338)20-753 Дүйсенбі
14:00-18:00
25 «Ғ. Салықов атындағы негізгі мектеп» КММ Бестерек ауылы Муглиев Роза Тилесовна 8(72338)20-313 Дүйсенбі
14:00-18:00
26 «Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектеп» КММ Айттықов ауылы Такыров Аскар Алтайбекович м.а 8(72338)29-462 Дүйсенбі
14:00-18:00
27 «Қанай орта мектебі» КММ Ново - Канайка ауылы Садыкова Асия Кабденовна 8(72338)25-425 Дүйсенбі
14:00-18:00
28 «Н. Лут атындағы орта мектеп» КММ Митрофановка ауылы Сагандыков Ержан Орынгазинович 8(72334)25-140 Дүйсенбі
14:00-18:00
29 «Пролетарка негізгі мектебі» КММ Пролетарка ауылы Коробов Андрей Петрович 8(72359)29-190 Дүйсенбі
14:00-18:00
30 «Тройницкое негізгі мектебі» КММ Тройницкое ауылы Мухаметуалиев Ерназ Нурбекович м.а 8(72334)20-834 Дүйсенбі
14:00-18:00
31 «Украинка орта мектеп-балабақша кешені» КММ Украинка ауылы Ташимова Марина Петровна 8(72334)20-210 Дүйсенбі
14:00-18:00
32 «Ақтөбе негізгі мектебі» КММ Ақтөбе ауылы Акасова Анара Сериковна м.а 8(72334)20-045 Дүйсенбі
14:00-18:00
33 «Айжұдыз бөбекжай-балабақшасы» КМҚК Қ. Қайсенов кенті Рахимбаева Анаргуль 8(72338)27-811 Дүйсенбі
14:00-18:00
34 «Айгөлек балабақшасы» КМҚК Бозанбай ауылы Ержомарт Меруерт Аскербековна 8(72338)21-745 Дүйсенбі
14:00-18:00
35 «Колосок балабақшасы» КМҚК Привольное ауылы Лискова Ольга Михайловна 8(72334)31-403 Дүйсенбі
14:00-18:00
36 «Балапан балабақшасы» КМҚК Таврия ауылы Нигыметова Кульшат Нурпиисовна 8(72334)21-188 Дүйсенбі
14:00-18:00
37 «Балдаурен жекеменшік балабақшасы» ЖШС Айыртау ауылы Бухатова Каракат Кунапьяновна 8(72334)23-478 Дүйсенбі
14:00-18:00
38 «Асем-ай жекеменшік балабақшасы» ЖШС Мамай батыр ауылы Емельбаева Айнагуль Сунгатовна 8(72338)29-194 Дүйсенбі
14:00-18:00
39 «Ай-Ару жекеменшік балабақшасы» ЖШС Айыртау ауылы Курмет Шолпан 8(72338)20-010 Дүйсенбі
14:00-18:00
40 «Толағай жекеменшік балабақшасы» ЖШС Айтыков ауылы Турсунбаева Забира Каметаевна 8(72338)29-400 Дүйсенбі
14:00-18:00
41 «Балалар музыка мектебі» КМҚК Қ. Қайсенов кенті Аханова Бакытжан Омаргалиевна 8(72338)79012 Дүйсенбі
14:00-18:00
42 «Балалар шығармашылық үйі» КМҚК Қ. Қайсенов кенті Зайтов Айдос Рифхатұлы 8(72338)20995 Дүйсенбі
14:00-18:00
Парақтар өзгертілді: 08-06-2017
Сайт әкімшісі
Тороханова Арай Амамбаевна
Телефон: 8 (72338) 27-196
e-mail: a.torokhanova@akimvko.gov.kz

Кенсе бөлімінің тел.: 8 (72338) 27-617
e-mail: kense_ulan@akimvko.gov.kz

071600 ШҚО, Ұлан ауданы,
Қасым Қайсенов кенті, Абай алаңы 5
Copyright © 2009-2017