• RU
  • KZ
  • EN

Оқиғалар күнтізбесі

План мероприятий по всем подпрограммам и программам «Рухани жаңғыру» в Восточно-Казахстанской области на ноябрь-декабрь 2018 года

Подпрограмма

Название и форма проведения мероприятий

Дата проведения

Охват

1

Туған өлке

Қасым Қайсенов кентінде «Асыл Ару» KZ жеке меншік балабақшасының ашылуы

17.10.2018

300

2

Туған өлке

Мамай батыр ауылда «Гүль-Дарига» жеке меншік балабақшасының ашылуы

17.10.2018

200

3

Тәрбие және білім

Аудандық педагогтар әулетінің Форумы

18.10.2018

80

4

Тәрбие және білім

Мектепке дейінгі Мекемеде «Туған өлкенің тарихымен  таныстыру»

21.11.2018

80

5

Тәрбие және білім

Аудандық буктрейлерлер конкурсы «Кітап білім бұлағы»

14.12.2018

50

 

2018 жылғы қазан айында Ұлан ауданында өткізілетін іс шаралар


р/н

Өткізу мерзі
мі

Іс-шаралар атауы

Өткізілетін орны

Өткізу уақыты

Жауапты
лар

1

01.10.18

Педагог, жазушы, аудармашы Спандияр Көбеевтің – туғанына 140 жыл (01.10.1878 – 2.12.1956) кітап көрмелері, әдеби шолулар

Аудандық орталық кітапхана, аулдық кітапханалар

11.00

(Улан аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі) КММ

2

01.10.18

«Қарты бардың қазынасы бар» атты қарттар күніне арналған көгілдір от кеші

Қ. Қайсенов кенті «Виктория» кафесі

11.00

«Дарын» МКҚК

3

01.10.18

«Ардагерлерге құрмет» атты ардагерлерге арналған көгілдір от кеші

Бозанбай ауылы «Наргиз» кафесі

11.00

Мәдениет үйі, ауылдық округ

4

01.10.18

Қарттар күніне арналған «Как молоды мы были!» атты концерт

Герасимовка ауылдық клубы

11.00

Ауылдық клуб

5

01.10.18

«Қарты бар үйдің – қазынасы бар» концерттік бағдарламасы

Алғабас аулының клубы

15.00

Ауылдық клуб

6

01.10.18

«Қарттарым - асыл қазынам» мерекелік концерт (отырыс)

Ұлан ауылдық клубы

10.00

Клуб, мектеп, әкімдік

7

01.10.18

Қарттар күніне арналған концерт, мерекелік дастархан

Асубұлақ кенті әкімшілігі

13.00

Клуб, мектеп, әкімдік

8

02.10.18

Аудан әкімідігінің отырысы

Қ. Қайсенов кенті, әкімдік

10.00

Құжаттық қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің меңгерушісі            Қ. Балтабаева

9

03.10. - 20.10.18

ШҚО білім басқармасына жылдық әкімшілік есептерді тапсыру кезеңі

ШҚО білім басқармасы, Өскемен қ.

09.00 - 18.00

Білім бөлімі бас мамандар мен әдіскерлер

10

03.10.18

Видеоролик байқауы           «Менің құттықтауым - Алғашқы ұстазыма арналады!» ұстаздар күніне арналған

Білім беру мекемелері

10.00

Білім бөлімі әдіскер     А. Нүрпейсова

11

03.10.18

Шағын футбол             білім қызметкерлері арасында спорт ардагері А. Зотовты еске алу турнирі

Таврия ауылының стадионы, Таврия ауылы

10.00

Білім бөлімі әдіскер Г. Мұхамадиева

12

04.10. - 13.10.18

Республикалық онкүндік Халықаралық қыздар күніне арналған

Білім беру мекемелері

10.00

Білім бөлімі әдіскер        А.Қайырлиева

13

04.10. –05.10.18

Біздің жас спортшыларының қатысуымен Облыстық Street Workout «Рухты Шығыс» турниры

Өскемен қ.

10.00

ШҚО «Жастар ресурстық орталығы» КММ

14

05.10.18

«Жаңа әліпби – болашаққа маңызды» - ақпараттық сағат

Аудандық кітапханада

11.00

ІС М жТД бөлімі, тілдерді оқыту орталығы

15

05.10.18

«Ұстазы мейірлі – шәкірті пейілді» атты ұстаздар күніне арналған тақырыптық концерт

С. Мұқашев атындағы Бозанбай ауылдық мәдениет үйі

15.00

Мәдениет үйі, ауылдық округ, ұжымдар

16

05.10.18

«Ұстаздар күніне» арналған аудандық мерекелік шара

Аудандық мәдениет үйі, Қасым Қайсенов кенті

10.00

білім бөлімі ММ басшысы К. Окасов, бас мамандар мен әдіскерлер

17

05.10.18

«Ұлылықтың ұйытқысынан жаралған» «Ұстаздар күніне» арналған мерекелік концерт

Аудандық мәдениет үйі, Қасым Қайсенов кенті

10.00

Білім бөлімі әдіскер Г. Ерсаинқызы балалар музыка мектебі   Б. Аханова

18

05.10.18

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының мектепішілік кезеңі

Білім беру мекемелері

10.00

Білім бөлімі әдіскер         Н. Нұрсұлтанова

19

06.10.18

Президенттік көпсайыс аудан біріншілігі

«Ұлан» орталық стадионы, Қасым Қайсенов к.

10.00

Білім бөлімі әдіскер    Г. Мұхамадиева

20

06.10.18

«Ұстаз деген сегіз қырлы, бір сырлы» мерекелік жиын

Ұлан ауылы, мектеп

10.00

клуб және мектеп

21

07.10.18

Ұлан ауданы құрамасының қатысуымен Жайдарман Семей ашық лигасының 1/2 финал ойындары

Семей қ.

18.00

«Жастар ресурстық орталығы» КММ

22

07.09 - 30.10.18

Ұлттық білім беру деректер қорын (НОБД) толтыруды ұйымдастыру

Білім беру мекемелері

09.00-23.00

Білім бөлімі әдіскер  А. Әүбәкірова        мектеп басшылары

23

08.10.18

Тәрбие сағаты  «Халықаралық мүгедектер күніне» арналған бастауыш сынып оқушылары арасында

Білім беру мекемелері

10.00

Білім бөлімі әдіскер      А.Қайырлиева

24

09.10.18

Аудан әкімі аппаратының отырысы

Аудан әкімдігі

10.00

Ұйымдастару жұмыс бөлімі

25

09.10.18

«My PRO» мамандықтар әлемінде» облыстық фестиваліне қатысуды ұйымдастыру

«Алтай» техносаябағы, Өскемен қаласы

12.00

Білім бөлімі әдістемелік кабинет меңгерушісі  Д. Байжуманова

26

09.10.18

«Асыл тас» облыстық интеллектуалдық сайысына мектеп оқушыларының қатысуын ұйымдастыру

Білім беру мекемелері

09.00

Білім бөлімі әдіскер  Н. Нұрсұлтанова

27

10.10.18

Волейбол аймақтық ойын, ұлдар

С.Аманжолов атындағы орта мектеп, Таврия орта мектебі, М. Ломоносов атындағы орта мектеп

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер          Г. Мұхамадиева

28

10.10 - 20.10.18

Халықаралық интеллектуалдық «Пони» байқауына қатысуды ұйымдастыру

Білім беру мекемелері

09.00

Білім беру бөлімі әдіскер            А. Нүрпейсова

29

10.10.18

Гастрольдік сапар

Бесқарағай ауданы

19.00

«Дарын» МКҚК

30

10.10.18

Ұстаздар мерекесіне орай «Ұстаз аты – биік, әрі мәңгілік» ойын-сауық кеші

Алғабас а.     К. Аханов атындағы орта мектеп

15.00

Ауылдық клуб, мектеп

31

11.10.18

«Латын әліпбиімен таныстыру» -тыңдаушыларға арналған ақпараттық - танымдық шара

Тілдерді оқыту орталығы

11.00

ІС М және ТД бөлімі, тілдерді оқыту орталығы

32

12.10.18

Кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі Ұлан ауданы әкімінің жанындағы комиссияның отырысы

Ұлан ауданының әкімдігі, Қ. Қайсенов кенті

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер Г. Мұхамадиева

33

12.10.18

«Сырға толы туған өлкем» Аблайкит тарихи мәдени ескерткішіне саяхат

К. Аханов атындағы орта мектеп, Алғабас а.

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер Г. Ерсаинқызы

34

12.10.18

Шеберлік сынып «Зияткер» мектепалды даярлық сыныбының жұмыс жүйесі»

Р. Мәрсеков атындағы орта мектеп, Қ. Қайсенов к.

10.00

Білім беру бөлім әдіскер А. Нүрпейсова

35

13.10.18

Волейбол финал, ұлдар

Балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов к.і

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер Г. Мұхамадиева

36

13.10. - 14.10.18

Ата - аналар конференциясы «Өз балаңа үлгі бол»

Білім беру мекемелері

10.00

Білім бөлімі әдіскер              А.Қайырлиева

37

13.10.-14.10.18

Ұлан ауданы құрамасының қатысуымен Жайдарман Өскемен лигасының 1/2 финал ойындары

Өскемен қ.

18.00

«Жастар ресурстық орталығы» КММ

38

13-15.10.18

К. Тохмолдин жүлдесі үшін 2007-2009 ж.т. жасөспірімдер және 2006-2008 ж.т. қыздар арасындағы дзюдодан облыстық турнирі

Қ.Қайсенов кенті

10.00

Дене шынықтыру және спорт бөлімінің бас маманы С. Асанов, БЖСМ әдіскерлері -    Н.
Байгельдинова Н. Үйсембаева

39

15.10.18

«Адамды адам ететін де, сұлтан ететін де - ИМАН» атты   жастармен тақырыптық кеш

Баяш ауылы, мектеп

15.00

Клуб, мектеп

40

16.10.18

Аудан әкімі аппаратының отырысы

Аудан әкімдігі

10.00

Ұйымдастару жұмыс бөлімі

41

16.10.18

Гастрольдік сапар

Көкпекті ауданы

19.00

«Дарын» МКҚК

42

17.10.18

«Мерейлі күз, Алтын күз» атты театрландырылған күз мерекесі

С,Мұқашев атындағы Бозанбай ауылдық мәдениет үйі

15.00

Мәдениет үйі, барлық ұжымдар

43

17.10. – 25.10.18

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Ұлан ауданы құрамасының шығармашылық концерті «Жастар керуені» атты жобасын жүзеге асыру

Сағыр а., Таврия а., Бозанбай а., Қ.Қайсенов к.

 

«Жастар ресурстық орталығы» КММ

44

17.10.18

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының аудандық кезеңі

М.Ломоносов атындағы орта мектеп», Мамай батыр а.

10.00

Білім бөлімі әдіскер              Н. Нұрсұлтанова

45

17.10.18

Аудандық семинар «Мектепке дейінгі балалардың дамуын психологиялық ілеспелеу» мектепке дейінгі мекемелер психологтары

«Колосок» балабақшасы» КМҚК, Привольное ауылы

10.00

Білім бөлімі әдіскер А. Нүрпейсова

46

17.10.18

Президенттік олимпиада екінші кезең, 11 - сынып оқушылары арасында

«Дарын» орталығы, Өскемен қаласы

10.00

Білім бөлімі әдіскер Н. Нұрсұлтанова

47

17.10.18

Волейбол аймақтық ойын, ұлдар

Бозанбай орта мектебі, Украинка орта мектеп - балабақша кешені, І. Айттықов атындағы орта мектеп - балабақша кешені

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер Г. Мұхамадиева

48

18.10.18

Аудандық педагогтар әулетінің Форумы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында

«Таврия орта мектебі» КММ, Таврия ауылы

10.00

Білім бөлімі әдіскер  Н.
Нұрсұлтанова

49

18.10.18

«Рухани келісім -бірліктің белгісі» атты рухани келісім күніне арналған концерт

Аудандық мәдениет үйі, көрермен залы

15.00

«Дарын» МКҚК

50

18.10.18

«Чай пить – долго жить!» - отбасылық демалыс кеші

Украинка ауылдық клубы

12.00

Клуб, кітапхана

51

19.10.18

(Әлем әдебиеті) ақпарат сағаты – көшпелі шара

Аудандық орталық кітапхана, аулдық кітапханалар

15.00

Ұлан аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі КММ

52

19.10.18

(Ақылды қария – ағымды дария) атты кездесу кеші 1 қазан – Халықаралық егде адамдар күні

Аудандық орталық кітапхана, аулдық кітапханалар

11.00

Ұлан аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі КММ

53

19.10.18

Аудандық сайыс «Кітап - білім бұлағы» (5 - 11 сынып оқушылары арасында)

«Р. Мәрсеков атындағы орта мектеп» КММ, Қ. Қайсенов к.

10.00

Білім бөлімі әдіскер   А. Әүбәкірова

54

20.10.18

Волейбол аудан біріншілігі

Балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов к.

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер       Г.Мұхамадиева

55

22.10.18

С. Аманжоловты еске алуға арналған тоғызқұмалақтан облыстық турнирі

Қ.Қайсенов кенті

10.00

«Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КММ әдіскерлері- Н. БайгельдиноваН.Үйсембаева

56

23.10.18

Аудан әкімі аппаратының отырысы

Аудан әкімдігі

10.00

Ұйымдастару жұмыс бөлімі

57

24.10.18

«Королева осени» атты қыз сыны байқауы

Герасимовка ауылдық клубы

13.00

Ауылдық клуб

58

24.10.18

«Жас Ұлан» аудандық әскери - патриоттық әндер фестивалі

Аудандық мәдениет үйі, Қ. Қайсенов к.

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер Г. Мухамадиева

59

25.10.18

«Ақ бота» облыстық зияткерлік марафонына мектеп оқушыларының қатысуын ұйымдастыру

Білім беру мекемелері

09.00

Білім бөлімі әдіскер  Н. Нұрсұлтанова

60

25.10.18

«Латын әліпбиі ел ертеңі үшін қажет» әдеби-музыкалық кеш

Тілдерді оқыту орталығы

16.00

ІС М ж/е ТД бөлімі, Тілдерді оқыту орталығы

61

25.10.18

Ауылшаруашылық күніне орай, Таврия ауылдық округінің шаруа қожалықтарын концертпен аралау

Шаруа қожалықтары

15.00

Ауылдық мәдениет үйі, ауылдық округ

62

23.10. -25.10.18

Гастрольдік сапар

Ауданның елді мекендері

 

«Дарын» МКҚК

63

26.10.18

Ұлан ауданы Жайдарман лигасының 1/2 финал ойындары

Қ. Қайсенов к.

15.00

«Жастар ресурстық орталығы» КММ

64

26.10.18

Аудандық оқыту семинары «Күнделік. kz» платформасында жұмыс жүргізу барысы»

«М. Ломоносов атындағы орта мектеп» КММ, Мамай батыр а.

10.00

Білім бөлімі әдіскер     А. Әүбакірова

65

26.10.18

Оқыту семинары «Бастауыш сыныптарда музыка сабақтарын оқытудың ерекшеліктері»

«Т. Тохтаров атындағы мектеп - балабақша» КММ, Донское а.

10.00

Білім бөлімі әдіскер А. Нүрпейсова

66

26.10.18

Кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі Ұлан ауданы әкімінің жанындағы комиссияның отырысы

Ұлан ауданының әкімдігі, Қ. Қайсенов к.

10.00

Білім беру бөлімі әдіскер Г. Мұхамадиева

67

26.10.18

Аудандық «IQANAT» олимпиадасы 9 - сынып оқушыларына арналған

«Р. Мәрсеков атындағы орта мектеп» КММ, Қ. Қайсенов к.

10.00

Білім бөлімі әдіскер     Н. Нұрсұлтанова

68

28.10.18

Республикалық «Таңғы шұғыла» байқауына балалардың қатысуын ұйымдастыру

«Ертіс» концерт залы, Өскемен залы

10.00

Білім бөлімі әдіскер   Г. Ерсаинқызы          балалар музыка мектебі Б. Аханова

69

30.10.18

Аудан әкімі аппаратының отырысы

Аудан әкімдігі

10.00

Ұйымдастару жұмыс бөлімі

70

30.10.18

Республикалық «Самғау» байқауына балалардың қатысуын ұйымдастыру

«Ертіс» концерт залы, Өскемен залы

10.00

Білім бөлімі әдіскер   Г. Ерсаинқызы        балалар музыка мектебі           Б. Аханова

71

Апта сайын

Толайым бағаларға мониторинг жүргізу бойынша Өскемен қаласына шығу

(Мызы, Арзан)

 

Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі

72

Апта сайын

Шаруа қожалықтарға субсидияның қағидаларына сәйкестігін тексеру бойынша шығу

Аудан бойынша

 

Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі

73

Апта сайын

Шаруа қожалықтарға тіркелген ауылшаруашылық техникаларды жыл сайынғы техникалық байқаудан өткізу бойынша ауылдық округтерге шығу

Аудан бойынша

 

Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі

74

Апта сайын

Ауылшаруашылық құрылымындарына несие алуға көмек көрсету мақсатында ауылшаруашылығын қаржылай қолдау қорына және аграрлық несие коорпорациясына шығу

Аудан бойынша

 

Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі

 

Парақтар өзгертілді: 04-10-2018
Сайт әкімшісі
Серік Фариза Советқызы
Телефон: 8 (72338) 27-196
e-mail: f.serik@akimvko.gov.kz

Кенсе бөлімінің тел.: 8 (72338) 27-617
e-mail: kense_ulan@akimvko.gov.kz

071600 ШҚО, Ұлан ауданы,
Қасым Қайсенов кенті, Абай алаңы 5
Copyright © 2009-2018