• RU
  • KZ
  • EN

Оқиғалар күнтізбесі

2019 жылғы сәуір айында Ұлан ауданында өткізілетін іс шаралар


р/н
Өткізу мерзі
мі
Іс-шаралар атауы Өткізілетін орны Өткізу уақыты Жауапты лар
1 09.02. - 31.05.19 Балаларды қорғау күніне орай ұйымдастырылған «Жүректен жүрекке» республикалық акциясы Білім беру мекемелері 09.00 Білім бөлімінің әдіскері                     Г. Ерсаинқызы
2 01.04.19 Білім бөлімінің кеңесі Ұлан ауданының әкімдігі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің басшысы                        К. Окасов
3 01.04.19 Облыстық тәжірибе алмасу семинары  «Оқушыларды жаратылыстану - математика бағытындағы пәндер бойынша қорытынды аттестаттауға және ҰБТ дайындау сапасын арттыру»  директорлардың оқу ісі орынбасарлары, математика, физика, биология, химия, география, информатика пәнінің мұғалімдерінің қатысуын ұйымдастыру Оралхан Бөкей атындағы № 44 лицей, № 39 мектеп, Өскемен қ. 10.00 Білім бөлімі, әдістемелік кабинетінің меңгерушісі         Д. Байжуманова әдіскер               Н. Нұрсұлтанова
4 1.04.19 «Ауыл әзілкештері» атты байқау С. Мұқашев атындағы Бозанбай ауылдық мәдениет үйі 18.00 Ауылдық мәдениет үйі
5 1.04.19 «Вокруг смеха» - викторина Герасимовка а., мектеп 14.00 Клуб, мектеп
6 01.04. - 01.05.19 Агротехника және экономика бағыттары бойынша  11 - сынып оқушылары арасында аудандық олимпиада Р. Мәрсеков ат. орта мектеп, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                Н. Нұрсұлтанова
7 01.04. - 15.04.19  (БҒМ жоспары бойынша) Оқу жетістіктерін сыртқы бағалау 4, 9, 11 - сынып Р. Мәрсеков ат. ор, мектеп, Қ. Қайсенов кенті, Таврия ор. мектеп, Таврия а., Бозанбай ор. мектебі, Бозанбай а. 09.00 - 13.00 Білім бөлімінің әдіскері                 А. Аубакирова
8 01.04. -30.04.19 2019 жыл ТМО кітап жылына арналған жылдам оқу байқауларын ұйымдастыру Аудандық орталық кітапхана, ауылдық кітапханалар -//- «Ұлан аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ
9 02.04.19 2 сәуір – Халықаралық балалар кітабі күні 2019 жыл ТМО кітап жылы деп жарияланды «Кітап мұхит – сол мұхиттан не терең?» - кітап апталығы Аудандық орталық кітапхана, ауылдық кітапханалар тапсырыс бойынша «Ұлан аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ
10 02.04.19 Практикалық семинар «Білім берудің нәтижеге бағытталған мазмұны және бағдарламасы» мектепалды даярлық сынып тәрбиешілеріне арналған семинар Р. Мәрсеков ат. орта мектеп, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                     А. Нурпейсова
11 02.04.19 Кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі Ұлан ауданы әкімінің жанындағы комиссияның отырысы Ұлан ауданының әкімдігі,                      Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері              Г. Мухамадиева
12 02.04.19 «Ақ шағала»                            республикалық байқауына балалар музыка мектебінің тәрбиеленушілерінің қатысуын ұйымдастыру «Ертіс концерт» орталық мәдениет сарайы, Өскемен қаласы 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                   Г.Ерсаинқызы, балалар музыка мектебі директоры          Б. Аханова
13 03.04.19 10.04.1917.04.1924.04.19 (бекітілген кесте бойынша) Ведомствоаралық келісім бойынша кәмелетке толмағандар арасында құқық бұзушылықтың алдын алу мақсатында білім беру мекемелеріндегі жасөспірімдермен кездесу Барлық білім беру мекемелері 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                  Г. Мухамадиева
14 03.04.19 Футзал алғашқы әскери дайындық және дене шынықтыру пәндері мұғалімдері арасында турнир Балалар шығармашылық үйі,               Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                   С. Сулейменов
15 04.04. - 19.04.19 Білім алушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыруда халықаралық «TIMSS» зерттеуі Н. Лут ат. орта мектебі, Митрофановка ор. мектебі, Привольное орта мектебі, Привольное а. 09.00  Білім бөлімінің әдіскері                А. Аубакирова мектеп басшылары                Е. Сагандыков   А. Манапова
16 04.04. - 05.04.19 «Жұлдызды қолтаңба» республикалық байқауына балалар музыка мектебінің тәрбиеленушілерінің қатысуын ұйымдастыру «Ертіс концерт» орталық мәдениет сарайы, Өскемен қ. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері Г. Ерсаинқызы, балалар музыка мектебінің директоры    Б. Аханова
17 05.04.19  «Нұр Отан» партиясы Шығыс Қазақстан облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Мухтарханов Ануарбек Мухтархановичтің қатысуымен партиялық жоба аясында IT - сыныптың ашылуы Ғ. Салықов атындағы негізгі мектеп, Бестерек а. 10.00 Білім бөлімінің басшысы                  К. Окасов әдістемелік кабинетінің меңгерушісі         Д. Байжуманова әдіскері              Н. Нұрсұлтановабас маманы               М. Гайсина
18 05.04.19 Волейболдан аудан біріншілігі (қыздар) Балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                С. Сулейменов
19 05.04.19 Орман қорындағы жерді ауданның әкімшілік жеріне ауыстыру Асұбұлақ кенті   Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
20 06.04.19 Ұлан ауданының білім беру қызметкерлерінің Спартакиадасы (Ұлан аймағы,  Промзона аймағы, Таврия аймағы) Герасимовка орта мектебі, Герасимовка а., балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің басшысы              К. Окасов білім бөлімінің кәсіподақ ұйымының төрағасы               Н. Садыков әдіскер С. Сулейменов
21 07.04.19 Жанұялық фотоконкурс «Ең жақсы қараторғай ұясы! Таврия ауылдық мәдениет үйі 15.00 Ауылдық мәдениет үйі
22 08.04.19 Бастауыш сынып оқушыларының облыстық олимпиадасына қатысуды ұйымдастыру «Дарын» ғылыми - практикалық  өңірлік орталығы,                Өскемен қ. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері               Н. Нурпейсова
23 09.04. - 16.04.19 Психология апталығы «Толеранттылықты тәрбиелеу бойынша» Барлық білім беру мекемелері 10.00 Білім бөлімінің әдіскері           А. Кайырлиева
24 10.04.19 Волейболдан аудан біріншілігі (ұлдар) Балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері С. Сулейменов
25 10.04.19 «Кітап – алтын қазынам» атты балаларға арналған тақырыптық кеш Сағыр ауылы, кітапхана 11.00 Клуб, кітапхана
26 10.04.19 «Жастар - еліміздің жарқын болашағы» атты бірінші курс студенттері және   10 - 11 сынып оқушыларымен кездесу Асубұлақ кенті, ауылдық кітапхана 15.00 Клуб, кітапхана
27 11.04.19 Аудандық байқау «Абай және Махамбет оқулары» «Рухани жаңғыру»  бағдарламасы аясында Абай ат. орта мектебі, Алмасай а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                   Н. Нұрсұлтанова
28 12.04.19 «Адал ұрпақ» слеты, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мектеп клубтарының аудандық шарасы Герасимовка орта мектебі, Герасимовка а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері         Г. Ерсаинқызы,                      бас маманы              А. Кабланова
29 12.04.19 Үстел теннисінен аудан біріншілігі Балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері С. Сулейменов
30 12.04.19 Ғарышкерлер күніне  арналған округ мектептері оқушыларының және қызығушылық клубтарының қатысушыларының қолөнер көрме -жәрмеңкесі. Таврия ауылдық мәдениет үйі 11.00 Мәдениет үйі, кітапхана, мектеп
31 12.04.19 «Таусылмайтын әнгіме; Махаббат -мәңгі ертегі» атты ғашықтар сайысы Сағыр ауылдық клубы 14.00 Клуб
32 12.04.19 «Ұлы даланың жеті қыры: Алматының алмасы» (Алматы қаласының 165 жылдығына) - топтық шығармашылық жұмыс Ұлан ауылдық клубы 10.00 Клуб, мектеп
33 12.04. -19.04.19 «Жайдарман» ойындарының Өскемен қалалық жоғары лигасының 1/8 финалына қатысу Өскемен қ. 18.00 «Жастар ресурстық орталығы» КММ
34 13.04.19 Аудандық семинар «Сто дорог - одна моя» «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында оқушыларға кәсіптік бағдар беру мақсатында А. Пушкин ат. ор. мектебі, Сағыр а. 10.00 Білім бөлімінің бас маманы      М. Гайсина
35 13.04.19 Ұлан ауданының білім беру қызметкерлерінің Спартакиадасы (финал) (негізгі мектептер, балабақшалар) Балалар шығармашылық үйі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің басшысы               К. Окасов білім бөлімінің кәсіподақ ұйымының төрағасы   Н. Садыков әдіскер С. Сулейменов
36 13.04.19 Дойбыдан және Тоғызқұмалақтан Ұлан ауданының әкімі жүлдесіне арналған аудандық жарыс Қ. Қайсенов кенті 10:00 Дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысының м.а. С. Асанов
37 13.04. -14.04.19 «Жайдарман» ойындарының Семей қалалық премьер лигасының 1/8 финалына қатысу Семей қ. 18.00 «Жастар ресурстық орталығы» КММ
38 15.04.19 Ғашықтар күніне арналаған «Махаббат –сезімдердің патшасы» атты ойын-сауық кеші Алғабас аулының клубы 18.00 Клуб
39 15.04.19 «Ерліктің ерен тұлғасы» - Халық қаһарманы, жазушы         Қ. Қайсеновтың          туған күніне арналған кітап көрме Асубұлақ кенті ауылдық кітапхана, мектеп 09.00 Клуб, кітапхана, мектеп
40 15.04.19 Сібе және Шыбындыкөлдің жағалауларын тексеру Тарғын а. және Бозанбай а.   Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
41 16.04.19 «BILGEN BAIGE» Республикалық олимпиадасының облыстық кезеңіне қатысуды ұйымдастыру BILGEN Шығыс орталығы, Өскемен қ. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері               Н. Нұрсұлтанова
42 17.04.19 Керуен – концерт «Туған жер - алтын бесігім» «Рухани жаңғыру» және «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалары аясында І. Айттықов ат. ор. мектебі - балабақша кешені, Тарғын а. 11.00 Білім бөлімінің әдіскері Г. Ерсаинқызы, балалар музыка мектебінің директоры         Б. Аханова
43 17.04.19 Халық Қаһарманы Қасым Қайсеновті еске алуға арналған әскери - қолданбалы спорттық ойындар Ұлан стадионы, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері С. Сулейменов
44 18.04.19 Аудан әкімдігінің отырысы Аудан әкімдігі 10.00 Құжаттық қамтамасыз ету және бақылау бөлімі
45 18.04.19 Аудан әкімі аппаратының отырысы Аудан әкімдігі 11.00 Ұйымдастару жұмыс бөлімі
46 18.04.19 «Шығыс Қазақстан облысының ақындары» буктрейлерлер семинар – презентациясы «Рухани жаңғыру»  бағдарламасы аясында Р. Мәрсеков ат. ор. мектебі, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                  А. Аубакирова
47 18.04.19 Аудандық байқау «Қасым Қайсенов оқулары» «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Қ. Қайсенов ат. негізгі мектебі, І. Айттықов а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                       А. Нурпейсова
48 18.04.19 «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласы аясында, «Тарихи-мәдени жәдігерлер -халық қазынасы» атты танымдық кеш Аудандық мәдениет үйі,     2 - қабат 15.00 «Дарын» МКҚК және аудандық кітапхана
49 18.04.19 Мектеп оқушылары арасында КТК сайысы Сағыр ауылдық клубы 15.00 Клуб
50 18.04. - 19.04.19 «Жас Ұлан» облыстық әскери - қолданбалы спорттық ойындар № 5518 әскери бөлім, Өскемен қаласы, Абай даңғылы, 95 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                   С. Сулейменов
51 19.04.19 Аудандық семинар «Внедрение трехъязычного обучения как фактор повышения конкурентноспособности» жаңартылған білім мазмұны негізінде үш тілде пәндерді оқыту тәжірибесінен Украинка ор. мектебі - балабақша кешені, Украинка а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                  А. Абишева         Н. Нұрсұлтанова
52 19.04.19 Аудандық сайыс «Ең үздік авторлық бағдарлама» Ұлан ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                  А. Кайырлиева
53 19.04.19 Президенттік көпсайыс аудан біріншілігі (Ұлан аймағы, Таврия аймағы) Бозанбай стадионы, Бозанбай а., Таврия стадионы, Таврия а.   Білім бөлімінің әдіскері                  С. Сулейменов
54 20.04.19 Сынама Ұлттық бірыңғай тестілеу Білім беру мекемелері, «Юстади» аймақтық тестілеу орталығы, Өскемен қ. 09.00 Білім бөлімі, әдістемелік кабинетінің меңгерушісі   Д. Байжуманова
55 20.04.19 Ұлан ауданының білім беру қызметкерлерінің Спартакиадасы (финал) Р. Мәрсеков ат. ор. мектебі КММ, Қ. Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің басшысы            К. Окасов білім бөлімінің кәсіподақ ұйымының төрағасы               Н. Садыков әдіскер С. Сулейменов
56 20.04.19 Үстел теннисінен Ұлан ауданының әкімі жүлдесіне арналған аудандық жарысы Қ. Қайсенов кенті 10.00 Дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысының м.а. С. Асанов
57 20.04.19 Шахматтан Ұлан ауданының әкімі жүлдесіне арналған аудандық жарысы Қ. Қайсенов кенті 10.00 Дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысының м.а. С. Асанов
58 20.04. -21.04.19 «WESG EAST» киберспорттан аудандық турнир Қ. Қайсенов кенті 11.00 «Жастар ресурстық орталығы» КММ
59 22.04.19 Аймақтық семинар «Шағын жинақталған мектептер жағдайында жаңартылған білім беру мазмұнын тиімді де сапалы қолдану» Ғ. Салықов ат. негізгі мектебі КММ, Бестерек а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскерлері            Г. Ерсаинқызы А. Нурпейсова      А. Аубакирова
60 22.04.19 Жол бойындағы сервистерді тексеру Аудан бойынша   Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
61 23.04.19 Кент күні Аудандық мәдениет үйінің алаңы 10.00 «Дарын» МКҚК, кент әкімшілігі
62 23.04.19 «Кітап - сарқылмас  рухани әлем» 23 сәуір – Халықаралық кітап күні - интеллектуалдық  ойын Аудандық орталық кітапхана, ауылдық кітапханалар -//- «Ұлан аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ
63 24.04.19 «Мағжан оқулары» байқауының аудандық кезеңі  «Рухани жаңғыру»  бағдарламасы аясында Герасимовка ор. мектебі, Герасимовка а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері Нұрсұлтанова
64 25.04.19 Аймақтық семинар «Шағын жинақталған мектептер жағдайында жаңартылған білім беру мазмұнын тиімді де сапалы қолдану» Қ. Қайсенов ат. негізгі мектебі,                  І. Айттықов а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскерлері               Г. Ерсаинқызы А.НурпейсоваА. Аубакирова
65 25.04.19 Аудандық семинар «Үштілді білім беру арқылы құзіретті тұлғаны қалыптастыру» М. Әуезов ат. ор. мектебі КММ, Восточное а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                Н. Нұрсұлтанова
66 25.04.19 Тәрбие сағаты «Планета под названием Молодость» Украинка ауылдық клубы 15.00 Ауылдық клуб
67 25.04. - 26.04.19 Кеңес Одағының батыры Төлеген Тохтаровты еске алуға арналған облыстық әскери - қолданбалы спорттық ойындар № 5518 әскери бөлім, Өскемен қаласы, Абай даңғылы, 95 10.00 Білім бөлімінің әдіскері             С. Сулейменов
68 26.04.19 «Жастар ел бірлігін жырлайды» жас ақындар арасында аудандық айтыс Қ. Қайсенов кенті 15.00 «Жастар ресурстық орталығы» КММ
69 26.04.19 Әнші Жәнібек Кәрменовтың туғанына 70 жыл толуына арналған  «Дәуірле, дәстүрлі ән» атты аудандық дәстүрлі әншілер байқауы Аудандық мәдениет үйі 16.00 «Дарын» МКҚК
70 26.04.19 «Арыс жағасында» Шәмші Қалдаяковқа арналған ән кеші Сағыр ауылдық клубы 10.00 Клуб
71 26.04.19 «Болашаққа қадам» 7 - ші өңіраралық фестивалі «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасы мен «Нұр Отан» партиясының «Балаларға арналған тегін IT -сыныптар» бастамашыл жоспарын жүзеге асыру шеңберінде облыс педагогтарының арасында ШҚ өңірлік білімдегі жаңа технологиялар орталығы, Өскемен қ., Р. Мәрсеков ат. ор. мектебі, Қ. Қайсенов кенті, Привольное ор. мектебі, Привольное а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері Н. Нұрсұлтанова
72 26.04.19 «Болашақ технологиясы» облыстық байқауы 5 - 11 сынып оқушылары арасында 3D - модельдеу және           3D - баспа бойынша ШҚ өңірлік білімдегі жаңа технологиялар орталығы, Өскемен қ., Р. Мәрсеков ат. орта мектеп, Қ. Қайсенов кенті, Привольное ор. мектебі Привольное а., Ғ. Салықов ат. негізгі мектебі, Бестерек а. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері                   Н. Нұрсұлтанова
73 26.04.19 «Өнердің егіз өрімі»  «Рухани жаңғыру»  және «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалары аясында балалар музыка мектебінің тәрбиеленушісі  Халықбек Елнардың  шығармашылық кеші Аудандық мәдениет үйі, Қ. Қайсенов кенті 17.00 Білім бөлімінің әдіскері                    Г. Ерсаинқызы, балалар музыка мектебінің директоры                Б. Аханова
74 26.04.19 Футболдан Ұлан ауданының әкімі жүлдесіне арналған аудандық аймақтық жарысы Қ. Қайсенов кенті, Бозанбай а., Таврия а. 10.00 Дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысының м.а. С. Асанов
75 27.04.19 Жас жол қозғалысы инспекторларының слеті Балалар шығармашылық үйі, Қ.  Қайсенов кенті 10.00 Білім бөлімінің әдіскерлері        С.Сулейменов Г. Ерсаинқызы
76 27.04.19 Жастарға арналған ойын-сауық кеші Алғабас аулдық клубы 19.00 Клуб
77 29.04.19 "Биле - биле" атты би фестивалі С. Мұқашев ат. Бозанбай ауылдық мәдениет үйі 10.00 Ауылдық мәдениет үйі
78 29.04.19 «Айгөлек» би үйірмесінің концерті Тарғын ауылдық клубы 15.00 Ауылдық клуб
79 29.04.19 «Samgau» халықаралық байқауына балалар музыка мектебінің тәрбиеленушілерінің қатысуын ұйымдастыру «Ертіс концерт» орталық мәдениет сарайы, Өскемен қ. 10.00 Білім бөлімінің әдіскері Г. Ерсаинқызы, балалар музыка мектебінің директоры               Б. Аханова
80 30.04.19 Аудандық байқау «Үздік бастауыш сынып мұғалімі - 2019» А. Пушкин ат. ор. мектебі, Сағыр ауылы 10.00 Білім бөлімінің әдіскері               А. Нурпейсова
81 30.04.19 Таврия мектебі оқушылары арасында "Біз - Қазақстанның біртұтас халқымыз" атты өлеңдер сайысы Таврия ауылдық мәдениет үйі 11.00 Мәдениет үйі, мектеп
82 30.04.19 «Биле - Биле» би байқауы Сағыр ауылдық клубы 15.00 Клуб
83 Апта сайын Толайым бағаларға мониторинг жүргізу бойынша Өскемен қаласына шығу (Мызы, Арзан)   Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
84 Апта сайын Шаруа қожалықтарға тіркелген ауылшаруашылық техникаларды техникалық байқаудан өткізу бойынша ауылдық округтерге шығу Аудан бойынша   Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
85 Апта сайын Шаруа қожалықтарға Сыбаға бағдарламасы бойынша тәжірибелік көмек көрсету мақсатында ауылшаруашылығын қаржылай қолдау қорына шығу Аудан бойынша   Кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі

Ұлан ауданы әкімінің 2019 жылы тұрғындар алдында есеп беру кездесулерінде көтерілген ұсыныстар мен ескертулерді жүзеге асыру бойынша іс-шаралар жоспары

Көтерілген ұсыныстар мен ескертулер

Ұсыныстар мен ескертулерді жүзеге асыру іс-шараларының  мерзімдері

жауаптылар

1

Сағыр ауылының Аблайхан көшесінде   шұңқырларды жабу жұмыстарын жүргізу.

2019 жылғы қыркүйек

А. Хосчанов
А. Агланбеков
Р. Сергазин

2

Асубұлақ кенті Казаченко көшесіндегі көпірді жөндеу

2019 жылғы қазан

А. Хосчанов
Н. Дюсембаев
Р. Сергазин
Г. Оралбеков

3

Сағыр ауылының мәдениет Үйін қоршау

2019 жылғы шілде

Н. Абдыкаримов
Б. Мамарбаев
А. Агланбеков

4

Айыртау ауылы
Ю. Гагарин атындағы мектебінің электр автономды қазандығын жөндеу

2019 жылғы қыркүйек

А. Хосчанов
К. Окасов
А. Акпанова
Н.Актанов

 

 

Парақтар өзгертілді: 29-04-2019
Сайт әкімшісі
Серік Фариза Советқызы
Телефон: 8 (72338) 77-196
e-mail: f.serik@akimvko.gov.kz

Кенсе бөлімінің тел.: 8 (72338) 27-617
e-mail: kense_ulan@akimvko.gov.kz

071600 ШҚО, Ұлан ауданы,
Қасым Қайсенов кенті, Абай алаңы 5
Copyright © 2009-2019